ATEN VE892 :: HDMI оптичен видео екстендър, 1080p, 20 км

2231.36 лв. (2677.63 лв. с ДДС)

VE892 позволява изпращането на HDMI сигнал на разстояние до 20 километра с резолюции до 1080p използвайки оптичен кабел като преносна среда.
Устройството приема аудио/видео сигнала от локалния източник, сериализира го и го изпраща през единична 3.125 Gbps оптична връзка (1080p @60 Hz,  24-bits).
Освен това, VE892 може да изпраща и IR сигналите от дистанционно управление и RS-232 (115kbps) данни в двете посоки, което позволява свързване в конфигурацията на серийни устройства като сензорни екрани или баркод скенери.
СЪВМЕСТИМИ ПРОДУКТИ:

2L-7D01H, 2L-7D02H-1, 2L-7D02H, 2L-7D03H, 2L-7D05H-1, 2L-7D05H, 2L-7D10H, 2L-7D15H, 2L-7D20H, 2L-7DA3H, 2L-7DA6H, 2X-EA12, VE-RMK1U, VE7832, VE7833, VE7834, VE7835

Продуктът не е наличен, доставя се след поръчка

  • Позволява предаване на HDMI, IR и RS-232 сигнали през единичен оптичен кабел
  • Дистанция до 20 км
  • HDMI (3D, Deep Color), HDCP съвместимост – скорости на пренос до 3.125 Gbits
  • Отлично качество на видеото – до 1080p@60Hz
  • Поддържа full frequency IR сигнал от 30KHz до 60KHz

    (Кабелът на IR приемника в комплекта поддържа само 30 KHz до 56 KHz)

  • Използва 1 оптичен кабел за връзка между локалния и отдалечения модул
  • Поддържа wide screen формати
  • Вградена 8KV/15KV ESD защита
  • Предоставя RS-232 сериен порт за свързване на периферия като сензорни екрани, баркод скенери и др
  • Поддържа bi-directional IR комуникация, в една посока в даден момент
  • Rack-mount монтаж
  • Hot-plug поддръжка
Тегло 0.75 kg
Видео интерфейс

Дистанция

Преносна среда

Отзиви

Все още няма отзиви.

Напишете първия отзив за „ATEN VE892 :: HDMI оптичен видео екстендър, 1080p, 20 км“

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Функция VE892R VE892T
Видео вход
Интерфейси N/A 1 x HDMI Type A Female (Black)
Импеданс N/A 100 Ω
Макс. дистанция N/A До 1.8 м
Видео изход
Интерфейси 1 x HDMI Type A Female (Black) N/A
Импеданс 100 Ω N/A
Видео
Макс. скорост на трансфер 6.75 Gbps (2.25 Gbps на канал) 6.75 Gbps (2.25 Gbps на канал)
Макс. Pixel Clock 225 MHz 225 MHz
Съвместимост HDMI (3D, Deep Color) HDCP 1.4 съвместимост HDMI (3D, Deep Color) HDCP 1.4 съвместимост
Макс. дистанция 1 x SFP модул (*Заб.) 20km @ Single mode (SM) fiber 1 x SFP модул (*Заб.) 20km @ Single mode (SM) fiber
Макс. резолюция До 1080p До 1080p
Звук
Вход N/A 1 x HDMI Type A Female (Black)
Изход 1 x HDMI Type A Female (Black) N/A
Конектори
Между модулите 1 x bi-directional SFP (LC) 1 x bi-directional SFP (LC)
Захранване 1 x DC Jack 1 x DC Jack
Консумация DC 5.3V, 4.69 W, 22 BTU DC 5.3V, 5.80 W, 27 BTU
Контрол
IR канал 1 x Mini Stereo Jack Female (Black); 30~56 KHz full range transmission 1 x Mini Stereo Jack Female (Black); 30~56 KHz full range transmission
RS-232 канал 1 x Terminal Block, 3 pole (Green) 1 x Terminal Block, 3 pole (Green)
Условия за експлоатация
Работна т-ра 0-40°C 0-40°C
Т-ра на съхранение -20 - 60°C -20 - 60°C
Влажност 0 - 80% RH, Non-Condensing 0 - 80% RH, Non-Condensing
Габарити
Корпус Метал Метал
Тегло 0.44 кг ( 0.97 lb ) 0.44 кг ( 0.97 lb )
Размери (L x W x H) 14.17 x 10.30 x 3.00 см (5.58 x 4.06 x 1.18 inches) 14.17 x 10.30 x 3.00 см (5.58 x 4.06 x 1.18 inches)
Заб. 1. Дистанцията на работа е приблизителна. Тя зависи от фактори като тип на влакното, честотна лента, splicing на конекторите, загуби, модална или хроматична дисперсия, условия за работа и прегъвания. 2. Препоръчва се използване на Single Mode оптично влакно отговарящо на IEC 60793- 2-50 B1.1 или ITU-T G.652.B спецификациите. 1. Дистанцията на работа е приблизителна. Тя зависи от фактори като тип на влакното, честотна лента, splicing на конекторите, загуби, модална или хроматична дисперсия, условия за работа и прегъвания. 2. Препоръчва се използване на Single Mode оптично влакно отговарящо на IEC 60793- 2-50 B1.1 или ITU-T G.652.B спецификациите.
Заб. При някои rack mount продукти, физическите размери (WxDxH) са посочени във формат LxWxH.

  • 1x VE892T
  • 1x VE892R
  • 1x IR предавател
  • 1x IR приемник
  • 1x монтажен комплект
  • 2x захранващи адаптери
  • Инструкции за ползване